Mūsų sėkmingos veiklos pagrindas
Kūrybiški ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai. Nesvarbu, merkia lietūs, kaitina saulė, reikia nuvažiuoti tūkstančius kilometrų – mes pasiruošę dėti visas pastangas, kad idėja būtų įgyvendinta laiku ir kokybiškai.

Esame reklamos žmonės

Esame suaugę su reklama, ji yra neatskiriama mūsų dalis – projektavimo ir gamybos paslaugas atliekame jau daugiau kaip 30 metų, per kuriuos:

  • įgyvendinome tūkstančius įvairiausių projektų,
  • patikrinome daugybę kūrybinių sprendimų,
  • savo atsakomybe pelnėme klientų pasitikėjimą.

Visus šiuos metus žengiame kartu su reklamos inovacijomis ir nuolat ieškome naujų sprendimų, kurie atitiktų žmonių mėgstamas tendencijas, elgseną bei žinias.

Įmonių grupė

„Admen“
Pagrindinė veiklos sritis – eksportas. Strategiškai patogioje vietoje – Lietuvoje – įsikūrusi atstovybė reklamos paslaugas įgyvendina bet kurioje Europos Sąjungos ar Rytų šalyse
„Admen Baltic“
Didžiausia reklamos gamybos įmonė Baltijos šalyse. Atstovybės įsikūrusios Lietuvos didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje.
Admen Baltic SIA
Rygoje įsikūrusi reklamos projektavimo ir gamybos įmonė aptarnauja visą Latvijos rinką. Profesionalų komanda dirba ir su standartiniais, ir su unikaliais projektais. Didžiulis dėmesys skiriamas reklamos technologijų atrankai ir klientų aptarnavimui.

Mūsų klientai

Sertifikatai

Kokybė – tai mūsų sėkmingo verslo garantas, todėl nuolat investuojame į įrangos atnaujinimą, darbuotojų mokymą ir darbo sąlygų gerinimą. Siekiame optimizuoti įmonės vidinius procesus, turime įsidiegę vidinių procesų žemėlapį, kuris padeda koordinuoti darbuotojų veiksmus, sukonkretinti bei suformuoti tam tikras procedūras.