ES parama

 

APLINKAI PALANKAUS PRODUKTO DIEGIMAS ĮMONĖJE

Projekto tikslas – sukurti naujus ir tobulinti esamus produktus atsižvelgiant į šiuolaikinius rinkos poreikius bei „žaliąjį“ kursą. Projekto metu bus siekiama sumažinti gaminamo produkto gamybai naudojamų medžiagų ir energijos sąnaudas. Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva lėšomis“.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2023.07 – 2024.07

Projekto vertė – 60.302 €.

ES finansuoja 50.000 €.

 

UAB „ADMEN“ INOVATYVIŲ PASLAUGŲ NAUDOJIMAS DIEGIANT E.KOMERCIJOS SPRENDIMUS

UAB „Admen“ įgyvendina projektą, kurio metu siekia integruoti  išorinius bei automatizuoti vidinius veiklos procesus. Kuriant ir diegiant inovatyvius e. komercijos modelius elektroninėje svetainėje bus skaitmenizuota daugelis veiklos procesų, kurie ankščiau buvo atliekami rankiniu būdu. Siekiama, kad ši programa klientui leistų prisijungti prie sistemos iš bet kurios pasaulio vietos.

Planuojamas projekto rezultatas – sukurti ir įdiegti inovatyvūs skaitmeniniai klientų bei partnerių savitarnos ir elektroninės svetainės sprendimai, kurie bus orientuoti į sklandesnį ir produktyvesnį įmonės paslaugų ir sistemų naudojimą.

Projektas finansuojamas UAB „Admen“ nuosavomis lėšomis ir Europos regioninės plėtros fondo kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė lėšomis pagal 2014 – 2020 m. Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 E. komercijos modelis COVID-19“. Iš Europos regioninės plėtros fondo projekto įgyvendinimui skirta 21 450,00 Eur.

Projekto pavadinimas – E. komercijos modelio diegimas UAB „Admen“.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2022.02.28 – 2023.02.11

 

UAB „ADMEN BALTIC“ ĮGYVENDINA PROJEKTĄ EKSPORTO PLĖTROS SKATINIMAS, DALYVAUJANT PARODOSE

Projektas vykdomas siekiant padidinti įmonės prekės ženklo žinomumą ir paskatinti  produkcijos pardavimus užsienio rinkose. Projekto poreikį sąlygoja poreikis išlaikyti turimas eksporto pozicijas bei skverbtis į naujas rinkas su savo gaminama produkcija, padidinat pardavimo pajamas iš eksporto. Siekiant įmonei didinti tarptautinį konkurencingumą, aktyviai vykdyti plėtrą ir pardavimus užsienio rinkose, plečiant įmonės eksportą, padidinant apyvartą, produkcijos kokybę, projekto įgyvendinimo metu bus dalyvaujama specializuotose tarptautinėse parodose užsienyje.

Projektas finansuojamas iš UAB „Admen Baltic“ nuosavų ir Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Projekto pavadinimas – „UAB „Admen Baltic“ eksporto plėtros skatinimas, dalyvaujant parodose“
Projekto vykdytojas – UAB „Admen Baltic“.

 

MODERNIOS ĮRANGOS ĮSIGIJIMAS DARBO NAŠUMUI PADIDINTI UAB „ADMEN“ VEIKLOJE

UAB „Admen“ įgyvendina projektą Nr. S-03.3.1-LVPA-K-850-01-0163 „Modernios įrangos įsigijimas darbo našumui padidinti UAB „Admen“ veikloje“.

Remiantis ilgamete patirtimi ir nuolatine reklamos gamybos ir projektavimo rinkos analize, UAB „Admen“ įgyvendina naujos įrangos diegimo projektą, kurio tikslas paskatinti labai mažų įmonių, mažų įmonių ir vidutinių įmonių investicijas į modernių technologijų diegimą, kuris įgalintų kurti naujus gamybos pajėgumus naujiems gaminiams gaminti.

Projektas finansuojamas iš UAB „Admen“ nuosavų ir Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Projekto pavadinimas – „Modernios įrangos įsigijimas darbo našumui padidinti UAB „Admen“ veikloje“
Projekto vykdytojas – UAB „Admen“. ​

 

KOVOJE SU COVID-19 REIKALINGŲ PRODUKTŲ GAMYBA 03.3.1-LVPA-T-859-01-0016

UAB „Admen“ įgyvendina projektą 03.3.1-LVPA-T-859-01-0016. Projekto metu planuoja įsigyti inovatyvią įrangą ir plėtoti šių COVID-19 produktų gamybą: apsauginių veido skydų, apsauginių sienelių/pertvarų (pakabinamų, pastatomų, mobilių), bekontakčių temperatūros matuoklių, bekontakčių žmonių srauto fiksatorių su automatine rankų dezinfekavimo ir apsauginių priemonių išdavimo funkcija. Įsigyjama inovatyvi įranga leis gaminti naujus produktus, išplėsti produktų gamybos apimtis, užtikrinti geresnę produkcijos kokybę.

Projekto vykdytojo pavadinimas: UAB “ADMEN”

Bendra projekto vertė: 129 260,00 EUR

Europos Sąjungos lėšomis finansuojama dalis: 122 797,00 EUR

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto pradžia: 2021-02-22

Projekto pabaiga: 2021-04-08

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasĮ parduotuvę